بررسی کلی

سایت آلونک، یک سرویس اینترنتی خدمات معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون است که افرادی که نیازمند خدمات معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون هستند("کارفرمایان") را با تیم طراحان حرفه‌ای و خوش ذوق آلونک دکور("طراحان") و تامین کنندگان خدمات و فروشندگان تجهیزات و اقلام دکوراسیون ("تامین کنندگان") برای تامین خدمات طراحی داخلی آنلاین و کمک به کارفرمایان برای خرید و چیدمان مبلمان و لوازم جانبی در ارتباط قرار می‌دهد. آلونک دکور این امکان را می دهد تا کارفرمایان پروژه های خود را در سایت ثبت نموده و با تعیین بودجه و سبک مورد نظرشان و با  انتخاب بهترین ایده و طراح، آن را به انجام برسانند و"طراحان" نیز با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند.


توجه: از آنجاکه آلونک دکور در زمینه نحوه ارائه خدمات تابع قوانینی است که در اینجا ذکر شده است، به هیچ عنوان مسئولیتی به عنوان شخص ثابث درقبال هرگونه توافق خارج از چارچوب این قوانین میان کارفرما و طراح ، کارفرما و تامین کننده و یا طراح و تامین کننده و همچنین هر نوع تراکنش مالی میان آنها خارج از چارچوب های تعیین شده در این مقررات نخواهد داشت. بنابراین مسئولیت مادی و حقوقی هر توافقی ازین دست مستقیما متوجه طرفین ان توافق خواهد بود.

قوانین عمومی 

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آلونک دکور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

توجه داشته باشید قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است و آلونک دکور این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند. این تغییرات در همین صفحه به روز رسانی می شود از این رو، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کارفرما است.

روابط کارفرما و آلونک

این وب سایت ، تنها مرجع رسمی برای ثبت و پیگیری سفارش مشتریان است، وب سایت آلونک دکور هیچ آدرس اینترنتی دیگری غیر از decoalounak.ir ندارد .اما کارفرمایان جهت برقراری ارتباط می توانند علاوه بر تماس با 09131174003 واحد پشتیبانی آلونک،  از طریق آدرس ایمیل info@decoalounak.ir نیز با ما تماس بگیرند.

 

مقررات و ضوابط حریم خصوصی

آلونک دکور ضمن احترامی که برای حریم شخصی کارفرمایان قائل است، برای استفاده از امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کارفرمایان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد.آلونک دکور درباره این اطلاعات مطابق با قانون حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کند. هنگام استفاده از آلونک، ممکن است اطلاعاتی درباره خودتان، مانند شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی ارائه کرده یا اطلاعاتی درباره فضاهای محل کار یا سکونت خود ثبت کنید، شما این امکان را در اختیار آلونک دکور قرار می‌دهید که اطلاعات هویتی و تماستان را در اختیار طراح آلونک قرار بدهد، تا بتوانند درباره درخواستی که دارید، با شما تماس بگیرند. کارفرمایان برای ثبت سفارش از طریق آلونک باید اطلاعات درخواست شده را به درستی اعلام نمایند و آلونک دکور مسئولیتی در قبال هر گونه مشکلات ایجاد شده به دلیل ارائه اطلاعات نادرست نخواهد داشت. توجه داشته باشید در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات بهتر و بیشتری قابل ارائه خواهد بود و چنانچه اطلاعات کافی ثبت نشده باشد، آلونک دکور مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات و اطلاع رسانی های ضروری وابسته به آن ندارد. مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کارفرمایی شامل نام کارفرمایی، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت، بر عهده کارفرمایان است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کارفرمایان نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.