ثبت شکایات

جهت اعلام شکایت خود می توانید با استفاده از آدرس ایمیل رسمی وب سایت آلونک ارسال و یا درخواست کتبی خود را به صندوق  پستی 8319854351 ارسال نمایید.

آدرس ایمیل رسمی    

info@decoalounak.ir

نظرات مشــتریان قبلی آلونک را ببینید و نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را درباره خدمات دکوراسیون آلونک با ما در میان بگذارید.


هدف آلونک، همواره جلب رضایت مشتریان و ایجاد تجربه ای لذت بخش و خاطره انگیز در استفاده از خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون اصولی بوده است. اعتماد مشتریانی که با سلیقه ها و خواسته های متفاوت و متنوع به ما مراجعه کرده اند و پس از انجام پروژه با رضایتمندی درباره ما سخن گفته اند سرمایه اصلی و بزرگترین دستاوردی است که همواره به آن می بالیم و برای بهتر شدن و ارائه بهتر خدمات دکوراسیون داخلی می کوشیم.

ما در آلونک، همیشه قدردان اعتماد شما و نگهبان لبخند رضایتتان خواهیم بود.

www.aparat.com/v/nTu9b
 

 

قبل از هر کاری، با طراح آلونک مشورت کنید!
 

 

         

 

من واقعاً عاشق آلونک هستم ...
 


★★★★★

“من اولش میخواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت طراح آلونک دیدم که که سرامیک شیکتره”


- رضا عباسی
 

 


★★★★★


“باید بگم من واقعاً واقعاً واقعاً عاشق آلونک هستم. چون واقعاً به من ثابت کرد گاهی بعضی تغییرات کوچیک میتونه حال آدم و حال زندگی رو خیلی خیلی خیلی بهتر کنه. آلونک مچکرم!”

- المیرا

 

 


مهمترین ویژگی کار سرعت و سیستم حرفه ای تیم آلونک هست!
 

         


این واقعا این راحت‌ترین و لذت‌بخش ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم!
 


★★★★☆

 


“با سلام و خسته نباشید. من اولین بار بود که از سرویس آلونک برای دکوراسیون منزل مان استفاده کرد. مهمترین ویژگی کار سرعت و سیستم حرفه ای تیم آلونک هست که موجب شد من و همسرم کاملا از نتیجه کار شگفت زده شویم. من کار با این گروه را به شما هم توصیه می کنم.”

- حسن روزبهانی

 

 

★★★★☆

“ما اخیرا یه اسباب کشی مفصل داشتیم و قبل از رفتن به خونه جدید کلی استرس داشتم چه جوری باید چیدمان وسایل رو تو خونه جدید جفت و جور کنم. از طریق یکی از دوستام با آلونک آشنا شدم. طراحی که آلونک به من معرفی کرد، یه سری اطلاعات از من گرفت و خیلی زود، ظرف یه هفته دکوراسیون خونه رو برامون طراحی کرد. البته یه سری وسایل هم لازم بد بخریم که اونارو هم با قیمت خیلی مناسب برامون تهیه کردن. وقتی وسایل به دستم رسیدن، از آلونک اومدن و چیدمان جدید رو هم رایگان برامون انجام دادن. این واقعا این راحت‌ترین و لذت‌بخش ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم.”


- سوسن. م.


 مشتاق دریافت نظرات شما هستیم


اگر سوالی برایتان پیش آمد و یا پیشنهادی داشتید،

 

 

 

خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید .

 

ما حتماً آن را بررسی کرده و پاسخ می دهیم...