خدمات طراحی دکوراسیون داخلی          

دکوراسیون را سریع تر ، ارزان تر و مطمئن تر انجام دهید

بایک انتخاب خوب،از زندگی خود بیشتر لذت ببرید
آلونک، برای اولین بار در ایران، خدمات معماری، طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون مبنی بر علوم روانشناسی و فنگ شویی و تاثیرات آن در روحیه افراد را به عنوان اصول ارائه ی طرح و ایده قرار داده تا با بهره گیری از این دانش و با بروز ترین متد معماری ، خدماتی منحصر به فرد به کارفرمایان ارائه دهد،ما هزینه های دکوراسیون و طراحی را از طریق ارائه سرویس اینترنتی ثبت سفارش آنلاین برای شما کاهش داده ایم تا با قیمت های مناسب تر، کیفیت بهتری به طراحی و چیدمان فضای زندگی و کار شما ارائه کنیم.


پروژه با ثبت درخواست کارفرمایان در لیست پیگیری و پس از بررسی کارشناسان آلونک در صورت نیاز به صورت رایگان از محل بازدید و ارائه چندین ایده و سبک مرتبط با موضوع درخواست این امکان را به شما میدهند که بهترین پیشنهاد طراحی را از بین آن ها انتخاب کنید ، بصورت آنلاین، بهترین ایده ها را گلچین نموده، با نازل ترین قیمت ها سفارش میدهید، کمترین زمان را صرف می نمایید و در پایان بهترین کیفیت زندگی را با دکوراسیون و چیدمان ایده آل تان تجربه می کنید. برای آلونک، شادی و رضایت شما مهمترین هدف است و به همین خاطر مطمئن هستیم با صرف تمام توان خود، لبخند رضایت شما را بدست می آوریم.


بوم ایده پردازی Concept Board   
روش ما برای ارائه ایده اولیه طراحی به کانسپت برد یا بوم ایده پردازی است.
بوم ایده پردازی (Concept Board)، ترکیبی از تصاویر، توضیحات، بافت‌ها‌، رنگ‌ها، مبلمان و سایر اقلام تزیینی است. طراح با توجه به اطلاعاتی که از پروژه شما دریافت کرده است و نتیجه تست سبک طراحی، یک صفحه حاوی چندین تصویر و متن مختلف که به نحو هنرمندانه ای طراحی شده است به شما ارائه می کند.
در کانسپت برد، شما تصاویری از مبلمان، کاغذ دیواری، اکسسوری ها و اقلام تزئیناتی و ... که طراح برای پروژه شما مد نظر گرفته است، رنگهای پیشنهادی و نحوه ترکیب آنها، خطوط کلی طراحی و ... به شما ارائه می شود. به کمک این ایده های اولیه میتوانید با طراحتان تبادل نظر کنید.
توجه داشته باشید که ایده نما، به معنای ایده های نهایی طرح شما نیست و فقط یک پیشنهاد اولیه است تا به کمک آن شما و طراحتان بتوانید به یک نقطه شروع خوب برای آغاز پروژه تان برسید. ایده های ناب راه خود را پیدا می کنند


مود‌بُرد  Mood Board
بوم ترکیب بندی یا مودبرد Mood Board، بعد از جمع بندی اطلاعات و دریافت کلیه نظرات، توسط طراح منتخب شما ارائه می‌شود.
یک مودبرد تشکیل شده از تصاویر، توضیحات، بافت‌ها‌، رنگ‌ها، مبلمان و اقلام تزیینی که تک تک آنها بر اساس سبک، سلیقه و بودجه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید انتخاب شده‌اند و حال‌و‌هوای کلی طرح را نشان می‌دهد.
مودبرد همان فضایی است که اجزای مختلف دکوراسیون آن با ترکیب رنگ و مدل و مقیاس نسبتا واقعی نمایش داده شده است تا شما آن ها را درکنار هم ببینید و به شما نشان بدهد که چگونه با هم جفت و جور می‌شوند؟


نقشه جانمایی وسایل  Layout
نقشه جانمایی وسایل (Layout)، یک پلان است که نحوه قراگیری و چیدن کلیه تجهیزات دکوراسیون و مبلمان را به شما نشان می‌دهد.
آنچه در نقشه جانمایی وسایل می‌بینید، درست مثل اینست که شخصی از بالا به آن اتاق نگاه کرده و هر آنچه را که می‌بیند ترسیم کند. چون در این نقشه تمامی اجسام و وسایل با دقت کشیده می‌شود، به راحتی می‌توان موقعیت قرارگیری مبلمان و فاصله‌ها را کنترل کرد و مطمئن شد که برای قرار گرفتن آن‌ها در فضا کمبود جا وجود نخواهد داشت.
در پلان جانمایی هر یک از وسایل دکوراسیون طراحی شده، شماره گذاری می‌شود تا مشخصات دقیق و قیمت آن بر اساس همین شماره ها در لیست خرید و لیست قیمت به کارفرما ارائه شود.چگونه چیدمان وسایل را تجسم کنم؟
طرح سه‌بعدی (3d Model) تصویری است که برای تجسم بهتری از فضای طراحی شده به شما ارائه می‌شود. با کمک تصاویر سه‌بعدی از طرحی که آماده شده است، قبل از اینکه هر تغییری در فضای مورد نظرتان به‌وجود آید می‌توانید ایده‌های طراح را با وضوح بیشتری ببینید و متوجه شوید که سرانجام کار چگونه از آب در می آید. مدل سه بعدی، کامل کننده mood board است و وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تمام جزییات کار را برای شما روشن می‌کنند.


تور مجازی (Virtual tour)
چیست؟
با تور مجازی آلونک، در طراحی خود بصورت مجازی قدم بزنید و احساسی واقعی از حضور درآن مکان را تجربه کنید. تور مجازی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که  قبل از هر تصمیم و تغییری، فضای طراحی شده را به دقت ببینید، در فضا قدم بزنید و تمام جزییات را بررسی کنید. می‌توانید به راحتی با گوشی موبایل، تب لت و کامپیوتر خود به صورت مجازی در طرحتان گشت و گذار کنید.
در نقشه جانمایی وسایل و طرح سه بعدی، جزییات زیادی مانند رنگ و نحوه قرارگیری وسایل کنار هم به خوبی نشان داده می‌شود، اما اگر فکر می کنید برای تصمیم گیری به جزئیات بیشتری نیاز دارید، تصور کنید این امکان برایتان فراهم شود که بتوانید در فضا حرکت کنید، چه شگفت‌انگیز، شاید نیاز به تغییری را احساس کنید و آن‌موقع می‌توانید هر کجا و هر وقت که مایل بودید، گوشی را از جیبتان خارج نموده، این تجربه را تکرار کنید و با اطرافیانتان راجع به آن تغییرات مشورت کنید.

 

خدمات سفارش و خرید دکوراسیون
خدمات چیدمان دکوراسیون رایگان

 

 


برای پروژه خود، از چند طراح مختلف، چندین طرح اولیه دریافت می‌کنید، ایده‌ای را که بیشتر دوست دارید، انتخاب نموده و ما شما را با طراح آن ایده ارتباط می‌دهیم. طراح با توجه به سلیقه شما، طراحی دکوراسیون داخلی را تکمیل و در نهایت، کلیه وسایل مثل مبلمان، عناصر دکوراتیو و اقلام تزئینی را که مناسب طرح شماست، با دقت از فروشگاه ها و برندهای معتبر و محبوب شما انتخاب می‌کند. در طرح نهایی، بهترین قیمت مبلمان و دکوراسیون و اقلام دکوراتیوی را که در پروژه استفاده شده، به صورت یک لیست قیمت دقیق با ذکر مشخصات فروشنده به شما ارائه می‌شود.
شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و استفاده از تخفیف های ویژه آلونک، خرید را نیز به کارشناسان ما بسپارید. در آخرین گام، چیدمان خانه و محل کار شما با نظارت طراحتان، به صورت کاملا رایگان انجام می شود، و این هدیه ای است کوچک از طرف ما، که امیدواریم خرید شما از آلونک را برایتان تجربه ای لذت بخش سازد.
با آلونک، انتخاب های بیشتری دارید!
برای پروژه شما، چندین طراح رقابت کرده و بهترین ایده های خود را ارائه می‌کنند   همین حالا پروژه خود را سفارش دهید