جدیدترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون منزل عروس
نکات کلیدی درباره انتخاب و چیدمان جهیزیه منزل نوعروستازه عروس و داماد های با سلیقه چگونه خانه خود را چیدمان می کنند؟ طراحی دکوراسیون خانه نو عروس چه نکاتی دارد؟ چگونه هنگام خرید جهیزیه به دکوراسیون خانه عروس هم توجه کنیم؟ بهترین چیدمان منزل نوعروس چه ویژگی هایی دارد؟


اگر در تدارک برگزاری جشن عروسی و رفتن به خانه بخت هستید، حتماً می دانید که خرید جهیزیه و تدارک دکوراسیون منزل نوعروس نیازمند دقت زیادی است تا با بهترین قیمت مناسبترین و شیک ترین لوازم انتخاب شوند و به بهترین شکل چیدمان شوند. دکوراسیون خانه نو عروس و نحوه چیدمان آن هم برای عروس و داماد و هم برای خانواده های آنها بسیار مهم است. در شب عروسی و پس از آن نگاه های بسیاری دنبال این هستند که سلیقه و ذوق نوعروس را ارزیابی کنند و این موضوع استرس زیادی را به همراه دارد.

 


ما اینجا نکات اصلی و عمومی را بیان می کنیم اما این را هم در نظر داشته باشید که طراحی دکوراسیون هر خانه وابسته به ابعاد اتاق ها و فضاها، بودجه و روحیات صاحبان آن متفاوت است، تیم آلونک آمادگی دارد تا ضمن مشاوره به عروس دامادهای عزیز و خانواده های محترمشان در این خصوص، بهترین خدمات طراحی و چیدمان را در این زمینه با مقرون به صرفه ترین هزینه ارائه نماید.

رنگ مبلمان

همواره سعی کنید در هنگام خرید وسایل و مبلمان رنگ‌هایی را انتخاب کنید که در طول زمان و با گذشت چند سال هنوز هم برای شما آرامش‌بخش و جذاب باشند، در غیر این‌صورت بعد از یکی دو سال خسته‌کننده می‌شود و مجبور به تعویضشان خواهید شد. از آنجایی که در بدو ورود به خانه وارد فضای نشیمن، ناهارخوری و پذیرایی خواهید شد – که البته با توجه به متراژ منزلتان ممکن است با هم ادغام شوند – پس انتخاب مبلمان و ترکیب رنگی سالن از اهمیت بالایی برخوردار است.


اصول انتخان یک پرده مناسب منزل نوعروس چیست؟

 

پرده به عنوان یک عنصر تزیینی در هر خانه‌ای به ایجاد یک دکوراسیون زیبا کمک چشمگیری می‌کند. اگر پنجره‌های منازل همسایه‌ها به منزل شما مشرف است بهتر است پرده شما ترکیبی از یک آستر، یک حریر یا پارچه ساده برای زمینه و دکوری یا والان برای رویه باشد که می‌توان در طول روز برای ورود بیشتر نور به فضا آستر را کناری زده و بیشتر در شب از آن استفاده کنید. البته این روزها دیگر استفاده از والان کمی دمده شده و جای خود را به انواع مختلف دیگری مثل پرده‌های رومنس و ... داده است. در صورتی‌که پنجره‌های منزل شما به گونه‌ای است که از بیرون دید ندارد می‌توانید از نصب آستر خودداری کنید.